Zajęcia dodatkowe PDF Drukuj Email
Poniedziałek

Rodzaj zajęć: Zajęcia z j. polskiego dla uczniów zdolnych
Prowadzący: mgr M. Trytek
Czas trwania: 7.10 - 8.00
Numer sali: 17

Rodzaj zajęć: Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla dyslektyków
Prowadzący: Bożena Knichowiecka - psycholog
Czas trwania: 13.40 – 14.25
Numer sali: Gabinet psychologa

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Prowadzący: Jadwiga Płaneta
Czas trwania: 13.30 - 14.30
Numer sali: 30

Rodzaj zajęć: Zajęcia przygotowawcze do egz. gimnazjalnego z j. polskiego
Prowadzący: mgr E. Czarniecka
Czas trwania: 14.35 – 15.35
Numer sali: 39

Rodzaj zajęć: Konsultacje z j. angielskiego
Prowadzący: mgr I. Misiurek-Bojko
Czas trwania: 14.35 – 15.30
Numer sali: 41

Rodzaj zajęć: Kafejka internetowa
Prowadzący: mgr A. Stępień
Czas trwania: 13.30 – 15.00
Numer sali: Pracownia informatyczna

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego
Prowadzący: mgr M. Trytek
Czas trwania: 13.30 – 14.30
Numer sali: 17

Rodzaj zajęć: Koło teatralne
Prowadzący: mgr M. Liszka
Czas trwania: 14.30 – 15.30
Numer sali: Biała sala

Wtorek


Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z chemii
Prowadzący: mgr W. Kozioł
Czas trwania: 13.30 - 15.00
Numer sali: Pracownia chemiczna

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Prowadzący: Jadwiga Płaneta
Czas trwania: 1330 - 1430
numer sali: 30

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (kl. III c)
Prowadzący: mgr M. Liszka
Czas trwania: 14.30 - 15.30
numer sali: 13

Rodzaj zajęć: Zajęcia przygotowawcze do egz. gimnazjalnego z matematyki
Prowadzący: mgr B. Kurzyniwska
Czas trwania: 8.00 - 8.45
numer sali: 42

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (kl. II a i II b)
Prowadzący: mgr K. Kołodziej-Białas
Czas trwania: 13.30 - 14.30
numer sali: 44

Rodzaj zajęć: Zajęcia dodatkowe z fizyki dla kl. III - ich
Prowadzący: mgr E. Rostecka-Rzońca
Czas trwania: 14.40 - 15.25
numer sali: Pracownia fizyczna

Środa


Rodzaj zajęć: Koło plastyczne
Prowadzący: mgr J. Gruczyńska
Czas trwania: 14.30 - 16.00
numer sali: 41br>

Rodzaj zajęć: Zajęcia artystyczne „Warsztaty Rzemiosła Artystycznego”
Prowadzący: mgr B. Sanakiewicz
Czas trwania: 14.30 - 16.30
numer sali: Świetlica

Rodzaj zajęć: Teatr tańca
Prowadzący: mgr A. Pyrzyk
Czas trwania: 14.30 - 15.30
numer sali: Sala lustrzana

Rodzaj zajęć: Klub Młodego Twórcy
Prowadzący: mgr A. Świetlińska
Czas trwania: 14.30 - 15.30
numer sali: 39

Rodzaj zajęć: PCK
Prowadzący: mgr A. Polaczek
Czas trwania: 14.30 - 15.30
numer sali: 28

Rodzaj zajęć: Taniec nowoczesny
Prowadzący: mgr D. Zabielska
Cas trwania: 15.30 - 16.30
numer sali: Sala lustrzana

Rodzaj zajęć: Zajęcia przygotowawcze do egz. gimnazjalnego z przedmiotów mat. - przyrodniczych
Prowadzący: mgr B. Kurzyniwska
Cas trwania: 14.30 - 15.30
numer sali: 42

Czwartek


Rodzaj zajęć: Zajęcia korekcyjno-kompensacyjno
Prowadzący: mgr B. Knichowiecka
Cas trwania: 8.00 - 8.45
numer sali: Gabinet psychologa

Rodzaj zajęć: Koło plastyczne
Prowadzący: mgr J. Gruczyńska
Cas trwania: 14.30 - 16.00
numer sali: 41

Rodzaj zajęć: Zajęcia dodatkowe z fizyki dla kl. III-ich
Prowadzący: mgr E. Rostecka
Cas trwania: 13.45 – 14.30
numer sali: Pracownia fizyczna

Rodzaj zajęć: Koło geograficzne
Prowadzący: mgr M. Lesik
Cas trwania: 14.35 - 15.35
numer sali: sala 12

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z chemii
Prowadzący: mgr W. Kozioł
Cas trwania: 14.40 - 16.00
numer sali: Pracownia chemiczna

Rodzaj zajęć: Zajęcia przygotowawcze do egz. gimnazjalnego z j. polskiego
Prowadzący: mgr E. Czarniecka
Cas trwania: 14.35 - 15.35
numer sali: 39

Piątek

Rodzaj zajęć: Teatr tańca
Prowadzący: mgr A. Pyrzyk
Cas trwania: 14.30 - 16.00
numer sali: Sala lustrzana

Rodzaj zajęć: Koło recytatorskie
Prowadzący: mgr M. Trytek
Cas trwania: 13.30 - 15.15
numer sali: Biała sala

Rodzaj zajęć: Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego
Prowadzący: mgr A. Sanocha
Cas trwania: 13.30 - 14.30
numer sali: 27

Sobota

Rodzaj zajęć: Zajęcia rekreacyjno - sportowe
Prowadzący: mgr I. Dyrda-Zaradna
mgr J. Zaradny
mgr W. Szczepański
Cas trwania: 2 x w miesiącu
numer sali: -

Rodzaj zajęć: Zajęcia sportowe - piłka nożna
Prowadzący: mgr W. Szczepański
Cas trwania: 1 x w miesiącu
numer sali: -
 
Gimnazjum nr 3 im. Alfreda Szklarskiego w Katowicach
ul. Sokolska 23, 40-863 Katowice
tel.: (032) 259-66-65, e-mail: kontakt(małpa)gim3kce.pl
nasza strona: www.gim3kce.pl