Radiowęzeł PDF Drukuj Email
RADIO 3GIGA

Od września 2008r. w naszym szkolnym radiowęźle działa nowa ekipa. Opiekę nad uczniami odpowiedzialnymi za pracę radia 3 GIGA sprawują:

- pani mgr Anna Polaczek
- pani mgr Kataryrzna Białas

Uczniowie, którzy podjęli się, jakże odpowiedzialnej pracy na forum szkoły to:

- Przemek Struzik (Struś) 3b
- Wojciech Harasimowicz (Wujek) 3b
- Bartłomiej Rancia (Ruby) 2b
- Michał Skiba (Skiba) 2b

Na łamach naszego radia składamy podziękowania Pani mgr Annie Polaczek za pomoc w znalezieniu komputera, co było dla nas problemem, oraz pozostałym opiekunom radia za wsparcie dla naszej działalności.

Dwie długie przerwy staramy się wypełnić muzyką. Na drzwiach radiowęzła w niedalekiej przyszłości zawiśnie skrzynka, do której uczniowie będą mogli wrzucać swoje propozycje muzyki na przerwy w postaci kartek z nazwą piosenki oraz zespołu. Mile widziane jest również przynoszenie muzyki na płytach CD, pen drivach, MP3, oraz innych nośnikach pamięci.

Wszystkim naszym słuchaczom życzymy miłego odbioru oraz przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia techniczne. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni. W dalszym ciągu pracujemy nad udoskonalaniem naszej pracy.

Liczymy na wasze wsparcie oraz współpracę.

Kontakt z rzecznikiem Radia 3 GIGA:

Adres oficjalnego forum radia to: www.gim3radio.fora.pl